Cellulit

Cellulitem określamy nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które to występuje również z obrzękowo-włóknistymi zmianami w obrębie tkanki podskórnej. Może pojawić się już w trakcie dojrzewania lub po tym okresie. Nasileniu cellulitu sprzyja okres ciąży, menopauzy oraz zaburzenia hormonalne. Kliniczny obraz to nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan i pośladków. W praktyce L’Estetic do walki w celu redukcji cellulitu stosujemy dwa rodzaje preparatów do mezoterapii:
1) Mezoterapia cellulitu, zawierająca kwas hialuronowy a także składniki pomagające rozbić oporny tłuszcz i ujędrnić skórę. Najlepsze efekty są osiągane po 4-6 zabiegach wykonywanych po jednym zabiegu na tydzień. Sesję można powtórzyć – od jednej do trzech razy w roku. Zabieg wykonujemy w postaci niewielkich, punktowych iniekcji cienką igłą. Jest to produkt profesjonalny o bogatej formule skutecznie redukującej cellulit, poprawiającej strukturę skóry, ujędrniającej i napinającej. Dzięki zawartości składników takich jak kofeina i fukoksantyny silnie uderza w miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową efektownie pobudzając jej spalanie.
2) Mezoterapia cellulitu jedynym na świecie wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE 0373 do iniekcyjnego leczenia cellulitu. Posiada niepowtarzalny skład dzięki czemu uruchamia wiele ważnych mechanizmów w tkankach poprawiających ich funkcjonowanie i hamujących rozwój cellulitu.
Preparat ten:

  • ma działanie przeciwobrzękowe i prowadzi do utraty centymetrów w obwodach
  • poprawia mikrokrążenie tętnicze (lepiej dotleniona skóra)
  • prowadzi do fizjologicznej regeneracji tkanek
  • posiada działanie przeciwutleniające (procesy wolnorodnikowe sprzyjają rozwojowi cellulitu)
  • prowadzi do rozpuszczania toksyn

Zabieg polega na podaniu cienką igłą preparatu bezpośrednio w tkankę podskórną. Zabieg ten trwa 30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Skuteczność zabiegu gwarantuje wykonanie serii od 7 do 12 zabiegów w odstępach, co 7-14 dniowych.

L'Estetic Logo - Medycyna Estetyczna

INFORMACJE KONTAKTOWE

  • +48 600 370 960

  • kontakt@lestetic.pl

  • Ananasowa 29/lok. U-14
    (Wejście od ul. Marii Cetysówny 3 00-711 Warszawa Wiślany Mokotów)
Poniedziałek 08:00 – 20:00
Wtorek 08:00 – 20:00
Środa 08:00 – 20:00
Czwartek 08:00 – 20:00
Piątek 08:00 – 20:00