MEZOTERAPIA

Mezoterapia to rodzaj zabiegów polegających na podawaniu bezpośrednio do skóry małych dawek koktajli terapeutycznych zawierających substancje odżywcze stymulujące regenerację skóry. Substancje te wpływają na poprawę stanu skóry dając efekt jej odmłodzenia. Stosując mezoterapię można uzyskać poprawę jędrności skóry, a tym samym redukcję zmarszczek. Jeżeli zależy nam na bezinwazyjnej regeneracji i poprawie wyglądu swojej skóry, mezoterapia może być idealnym rozwiązaniem. Jest to zabieg niechirurgiczny – nie wymaga znaczącej ingerencji w organizm Pacjenta, czy rekonwalescencji – można od razu wrócić do codziennych zajęć, stosując się jedynie do minimalnych ograniczeń w okresie bezpośrednio po zabiegu. Widoczne nakłucia potrzebują maksymalnie kilku dni aby zniknąć.

Aby osiągnąć cel terapii, konieczne jest poddanie się serii zabiegów w odstępie od 1 do kilku tygodni. W celu utrzymania efektu, zabieg należy powtarzać w odstępach kilkumiesięcznych.

Informacje na temat możliwości zastosowania konkretnych zabiegów mezoterapii u Pacjenta, w tym o oczekiwanych efektach, przedstawi lekarz, który przygotuje indywidualny plan terapii.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII IGŁOWEJ

 • aktywne stany zapalne skóry wywołane zakażeniami bakteryjnymi czy grzybiczymi
 • opryszczka w stanie aktywnym
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • alergia na składniki zawarte w preparacie
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 •  choroby nowotworowe

CENA ZABIEGÓW 

       CENNIK

NCTF 135 HA (3ml)           500 zł

Hydrabooster (4ml)          950 zł

Liftbooster (4ml)               1150 zł

MHA 18 (1ml)                    700 zł

Flavia Excellence (2ml)     700 zł

Jalupro Classic (3ml)         700 zł

RODZAJE MEZOTERAPII IGŁOWEJ

BOGATA, WIELOSKŁADNIKOWA BOMBA ODŻYWCZA I NAWILŻAJĄCA (NCTF 135 HA)

Terapia ta jest to w pełni biologiczny preparat do mezoterapii igłowej o bardzo bogatym składzie. Preparat zawiera kwas hialuronowy w stężeniu 5 mg/ml, 13 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 5 kwasów nukleinowych, 6 składników mineralnych oraz 2 czynniki redukujące. Produkt przeznaczony jest do mezoterapii igłowej, zabieg ten wykonuje lekarz. Jest to kuracja rewitalizująca, która nawilża, regeneruje i poprawia koloryt skóry. Stosuje się ją 3 fazami:

Terapia uderzeniowa to 4 zabiegi co 1-2 tygodnie

Regeneracja skóry to 1 zabieg na miesiąc przez okres 2 miesięcy

Podtrzymanie efektów to 1 zabieg co 2-6 miesięcy

CENA ZABIEGU 

NCTF 135 HA (3ml)           500 zł

HYDRABOOSTER

Hydrabooster to połączenie w jednej kuracji dwóch preparatów o bardzo efektywnym działaniu. Aplikuje się je w wybrane części twarzy lub ciała (np.: szyja, dekolt, dłonie). Połączenie substancji zawartych w obu produktach to skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry. Pierwszą składową Hydrabooster jest 3 mililitrowy preparat do mezoterapii (NCTF 135HA), który zawiera kwas hialuronowy o stężeniu 5 mg/ml i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Drugą składową terapii Hydrabooster jest preparat o pojemności 1 militra, zawierający kwas hialuronowy (18mg/ml) i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Terapię Hydrabooster wykonujemy w serii 3 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

CENA ZABIEGU

CENNIK

Hydrabooster (4ml)          950 zł

LIFT BOOSTER

Liftbooster to idealne rozwiązanie dla osób, które już podczas pierwszego zabiegu chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie skóry oraz przywrócić jej jędrność i owal twarzy. Jest to połączenie 3 ml bogatego w aktywne składniki koktajlu do mezoterapii (NCTF 135 HA) oraz 1 ml kwasu hialuronowego usieciowanego. To połączenie daje naturalny i delikatny efekt wypełnienia skóry oraz intensywne odżywienie i regenerację. Dzięki synergistycznemu działaniu Liftbooster nawilża, odżywia i liftinguje skórę. Wypełniacz posiada 3 formy usieciowanego kwasu hialuronowego, wypełnia on drobne zmarszczki, napina skórę oraz daje efekt liftingu. Koktajl do mezoterapii łączy działanie kwasu hialuronowego nieusieciowanego oraz aż 59 składników aktywnych (aminokwasy, witaminy, koenzymy, antyoksydanty i minerały) – dlatego zapewnia wielopoziomowe nawilżenie, ochronę przed wolnymi rodnikami oraz ujednolicenie kolorytu skóry. Efektu zabiegu można spodziewać się już po jednorazowej dawce, jednak seria 3-4 zabiegów zwiększa rezultaty i zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry. Optymalne rezultaty osiągamy powtarzając zabieg po około pół roku od zakończonej serii.

CENA ZABIEGU

CENNIK

Liftbooster (4ml)               1150 zł

KWAS HIALURONOWY DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ NIEUSIECIOWANY O STĘŻENIU 18mg/ml STABILIZOWANY GLICEROLEM

Preparat stosowany do usuwania drobnych, powierzchniowych zmarszczek. M-HA 18 intensywnie nawilża odwodnioną skórę, poprawia jej gęstość, elastyczność oraz przywraca młodzieńczy blask.

ZASTOSOWANIE

 • poprawa elastyczności
 • głębokie nawilżenie
 • zagęszczenie skóry
 • redukcja powierzchownych zmarszczek np. wokół ust i oczu
 • redukcja zmarszczek mimicznych

UTRZYMYWANIE SIĘ EFEKTU
Aby zapewnić długotrwały efekt należy wykonać 3 zabiegi w serii w odstępach miesięcznych (optymalny i kompleksowy rezultat to zastosowanie koktajlu zawierającego M-HA18 i NCTF135 HA). Sesja podtrzymująca co pół roku.

CENA ZABIEGU               MHA 18 (1ml)                 700 zł

KWAS HIALURONOWY DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ NIEUSIECIOWANY O STĘŻENIU 18mg/ml STABILIZOWANY GLICEROLEM

Aminokwasowa terapia zastępcza okolicy oka (Jalupro Classic). Nieustanne badania szwajcarskiego producenta preparatu pozwoliły stworzyć zupełnie nową procedurę medyczną o „Potrójnym Stężeniu Aminokwasów AA” dedykowaną do zabiegów w najdelikatniejszej i najbardziej problematycznej okolicy oczu. Aminokwasy są jedynym substratem niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w preparacie kluczowych dla syntezy kolagenu czterech fundamentalnych aminokwasów: Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny w ściśle określonej ilości i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów musi występować w formie prekursorowej. Synteza kolagenu jest skutecznie utrzymywana tylko wówczas, gdy AA są stale dostępne i występują w określonym stosunku. To właśnie dzięki wieloletnim badaniom naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstał produkt, który zawiera tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. Zawarty w terapii małocząsteczkowy, nieusieciowany HA będzie natomiast poza swoim udowodnionym działaniem nawilżającym, ochronnym, przeciwzapalnym, czy też przyspieszającym gojenie i regenerację dodatkowo idealnym nośnikiem dla AA. W tej procedurze zabiegowej „Potrójnego Stężenia AA” – będzie w sposób skuteczny, przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelował wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Preparat ten to aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml nieusieciowanego, delikatnie lepkiego HA. Pełna terapia to 3 zabiegi w odstępie 2-3 tygodni.

PRZEBIEG ZABIEGU
Preparat jest stosowany na skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, jak również na inne części ciała które utraciły kolagen i elastynę. Wykonuje się iniekcje w formie mezoterapii igłowej lub za pomocą kaniuli. Zabieg jest zazwyczaj bezbolesny, po zabiegu można wrócić bezpośrednio do swoich obowiązków. Optymalne efekty uzyskuje się po wykonaniu 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

CENA ZABIEGU

CENNIK

Jalupro Classic (3ml)         700 zł

L'Estetic Logo - Medycyna Estetyczna

INFORMACJE KONTAKTOWE

 • +48 600 370 960

 • kontakt@lestetic.pl

 • Ananasowa 29/lok. U-14
  (Wejście od ul. Marii Cetysówny 3 00-711 Warszawa Wiślany Mokotów)

Poniedziałek 08:00- 20:00
Wtorek 08:00- 20:00
Środa 08:00- 20:00
Czwartek 08:00- 20:00
Piątek 08:00- 20:00