Usta, usta, usta…

Piękne, kształtne, nawilżone

Przede wszystkim – Twoje.
Uważasz, że potrzebują uwydatnienia?
Są niesymetryczne lub zniekształcone?

Zabieg modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego może być właśnie rozwiązaniem dla Ciebie.

O zabiegu

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest najczęściej w trakcie jednej wizyty, techniką mezoterapii (intradermoterapii) kwasu hialuronowego do skóry w formie krystalicznego, przejrzystego i plastycznego żelu. Lekarz wstrzykuje substancję w pożądane obszary skóry przy pomocy cienkiej igły. Zabieg jest prawie bezbolesny, dlatego przeprowadza się go bez znieczulenia lub przy użyciu żelu znieczulającego. Trwa on 30-40 minut.

Po zabiegu nie jest potrzebny okres rekonwalescencji.

Zabieg należy powtarzać, gdyż kwas hialuronowy z czasem ulega naturalnemu rozpadowi.

Trwałość efektu zabiegu (6-12, a nawet do 18 miesięcy) jest uzależniona od indywidualnych cech pacjenta oraz szeregu czynników, takich jak: wiek, kondycja skóry, stan zdrowia i miejsce, w które preparat został wstrzyknięty. Duży wpływ na utrzymanie rezultatów ma styl życia. Czynniki takie, jak częste opalanie się, niezdrowa dieta, nałóg nikotynowy, wpływają na skrócenie czasu obecności kwasu hialuronowego w skórze.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w tkankach człowieka. W naszej skórze, dzięki zdolności wiązania wody, zapewnia poczucie gładkości i sprężystości.

Wraz z wiekiem, poziom tej substancji w organizmie obniża się, przez co skóra traci swoje właściwości – wiotczeje, uwydatniają się zmarszczki. W takiej sytuacji medycyna estetyczna proponuje zabiegi podania kwasu hialuronowego bezpośrednio do skóry.

Kwas hialuronowy w okresie po wykonaniu zabiegu, równomiernie przenika tkankę w okolicach miejsca zaaplikowania, a z czasem ulega naturalnej degradacji – dlatego w celu utrzymania efektu, zabieg należy powtarzać.

Kwas hialuronowy stosuje się w medycynie estetycznej do wypełnień ubytków w tkankach, wypełnienia zmarszczek, nawilżania, rewitalizacji i ujędrniania skóry, pobudzania procesów regeneracyjnych, jak również poprawienia konturu twarzy, np. kształtu ust.

Cennik

Cena zabiegu jest uzależniona od ilości zużytego materiału.  Wpływ na ilość potrzebnego materiału mają następujące czynniki:

  • warunki anatomiczne Pacjentki/Pacjenta
  • odstęp pomiędzy poprzednimi zabiegami

Cena za zabieg: 400-800zł

Koszt roczny utrzymania efektu: 1200-2400zł

Sprawdź aktualny cennik

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam na indywidualną konsultację, podczas której ustalimy potrzeby i możliwości leczenia dla Ciebie.

Stosowane preparaty

Wyłącznie certyfikowane produkty
uznanych producentów

Filorga logo
Restylane logo

Zapraszam na zabiegi

Aleksandra Busch

lekarz medycyny estetycznej

Formularz kontaktowy

4 + 15 =