Lekarz dentysta ALEKSANDRA BUSCH – DĄBROWSKA

Lekarz medycyny estetycznej

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka uniwersytetu medycznego (2008 r.) w Lublinie na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym oraz absolwentka studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna Dla Lekarzy” na GWSH w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w MCS ul. Nowy Zjazd w Warszawie, gdzie od 2009 roku rozpoczęła specjalizację z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Tytuł specjalisty uzyskała po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w 2013 roku. Jeszcze w trakcie specjalizacji w 2011 roku rozpoczęła staż w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo- Szczękowo- Twarzowej w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ulicy Szaserów w Warszawie, gdzie do 2013 roku zdobywała doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.

Wiedza zdobyta w obszarze stomatologii na przestrzeni kilku lat, umożliwiła Pani Doktor szybki rozwój w obrębie zagadnień medycyny estetycznej i terapii anti aging.

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z estetyką i funkcjonalnością uzębienia pozwoliło jej jako lekarzowi dentyście oraz dyplomowanemu lekarzowi medycyny estetycznej na interdyscyplinarne, indywidualne podejście do każdego Pacjenta w doborze planu terapii przeciwstarzeniowej w obrębie twarzy.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, międzynarodowych szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej (Paryż, Monte Carlo, Mediolan, Istambuł). Wiedzę czerpie między innymi od profesorów, światowych autorytetów w dziedzinie medycyny estetycznej, po to aby zapewnić swoim Pacjentom najwyższe standardy leczenia, a także bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zabiegów i terapii anti-aging.

Praca jest moją pasją a najwyższą gratyfikacją są zdrowi, zadowoleni i pięknie uśmiechnięci Pacjenci.

L'Estetic Logo - Medycyna Estetyczna

INFORMACJE KONTAKTOWE

  • +48 600 370 960

  • kontakt@lestetic.pl

  • Ananasowa 29/lok. U-14
    (Wejście od ul. Marii Cetysówny 3 00-711 Warszawa Wiślany Mokotów)

Poniedziałek 08:00 – 20:00
Wtorek 08:00 – 20:00
Środa 08:00 – 20:00
Czwartek 08:00 – 20:00
Piątek 08:00 – 20:00