OPIS GABINETU L’ESTETIC

 

Gabinet L’Estetic- medycyna estetyczna, praktyka lekarska to kameralny gabinet znajdujący się w Warszawie na osiedlu Wiślany Mokotów. Został on stworzony z myślą o Pacjentach, którzy chcą w sposób świadomy rozpocząć lub kontynuować przygodę z medycyna estetyczna, w celu przywrócenia dobrej jakości skóry, uzyskania naturalnych efektów terapii anty-aging oraz długotrwałego podtrzymania tych efektów. Powyższe aspekty maja dodatkowo na celu zapewnienie nam dobrego samopoczucia i poprawy jakości życia. Medycyna estetyczna daje nam możliwości, dzięki którym możemy rozpocząć skuteczna walkę z procesem starzenia się skóry. Powszechnie wiadomym faktem jest to, że nasza skóra z wiekiem traci włókna kolagenowe; ten proces prowadzi do utraty jej jędrności i sprężystości, co w rezultacie przyczynia się do powstawania i utrwalania w pierwszej kolejności zmarszczek mimicznych, a w następstwie tego procesu- zmarszczek statycznych.

W naszej praktyce lekarskiej możemy Państwu zaoferować szereg zabiegów mających na celu utrzymanie zdrowego i naturalnego wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Zaliczyć możemy do nich przede wszystkim zabiegi redukujące powstawanie i utrwalanie zmarszczek, modelowanie ust, lifting i korektę kształtu twarzy, szeroko pojęta rewitalizację skóry oraz redukcję cellulitu. Ponadto wykonujemy zabiegi poprawiające komfort życia i funkcjonowania takie jak leczenie nadpotliwości rąk i pach oraz leczenie bruksizmu. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej typu- A, kwasu hialuronowego, mezoterapii (w tym z zastosowaniem różnego rodzaju stymulatorów tkankowych), osocza bogatopłytkowego oraz fibryny pozyskiwanych z krwi Pacjenta, a także frakcyjne nakłuwanie skóry.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej w gabinecie L’Estetic są wykonywane przez doktor Aleksandrę Busch-Dąbrowską certyfikowanego oraz dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej, z wieloletnim doświadczeniem zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej jak i w stomatologii, które to ułatwia na co dzień łączenie obu tych obszarów medycyny w prowadzeniu zarówno leczenia stomatologicznego oraz estetycznego w obrębie twarzy Pacjenta. Terapie anti-aging dobierane są po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie oraz badaniu Pacjenta, odpowiednio dobierane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Maja one na celu uzyskanie bardzo naturalnych a zarazem długotrwałych efektów. Oprócz powyższych aspektów, w praktyce L’Estetic również stawiamy na najwyższa jakość certyfikowanych preparatów, co przekłada się na efekty wykonywanych zabiegów, a także na bezpieczeństwo naszych Pacjentów podczas wykonywania procedur medycznych.

Medycyna estetyczna to nie tylko narzędzie do walki z objawami starzenia się naszej skóry, ale także profilaktyka i regularne dbanie o jakość naszego życia, co przekłada się na poprawę samopoczucia bez względu na wiek Pacjenta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasz ofertą.
Zespół L’Estetic

L'Estetic Logo - Medycyna Estetyczna

INFORMACJE KONTAKTOWE

  • +48 600 370 960

  • kontakt@lestetic.pl

  • Ananasowa 29/lok. U-14
    (Wejście od ul. Marii Cetysówny 3 00-711 Warszawa Wiślany Mokotów)
Poniedziałek 08:00 – 20:00
Wtorek 08:00 – 20:00
Środa 08:00 – 20:00
Czwartek 08:00 – 20:00
Piątek 08:00 – 20:00