Preparat NEUVIA HYDRO DELUXE

NEAUVIA HYDRO DELUXE

„Łabędzia Szyja”

Co to jest NEAUVIA HYDRO DELUXE i jak działa

NEAUVIA HYDRO DELUXE to połączenie głębokiego nawilżenia i biostymulacji.

Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego 0,01% hydroksyapatytu wapnia. Ta unikatowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza.

Korzyści

  • poprawa w zakresie gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi wapnia,
  • doskonałe nawilżenie dzięki wysokiemu stężeniu  HA.
Czy NEAUVIA HYDRO DELUXE jest dla mnie ?

NEAUVIA HUDRO DELUXE pomoże Ci w:

  • redukcji kurzych łapek, regeneracji szyi i ramion,

  • regeneracji łokci i kolan,

  • zmniejszaniu rozstępów, odmładzaniu dłoni, mezoterapii.

Przebieg terapii

Zabieg przy użyciu Neauvia Hydro Deluxe polega na wykonaniu serii drobnych, precyzyjnych iniekcji, co pozwala na równomierne rozmieszczenie preparatu w skórze. Podany w ten sposób kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, stymuluje odbudowę kolagenu, wpływa na rewitalizację i dogłębne odżywienie skóry, a w konsekwencji na zdrowszy, bardziej promienny wygląd. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i jest mało inwazyjny.

Najczęściej zabieg wykonuje się na obszarze całej twarzy, szyi i dekoltu, ale również tylko w problematycznych miejscach, np. wiotkiej skórze policzków, cienkiej skórze okolicy oczu i ust, a także na dłoniach.  

Aby osiągnąć maksymalne rezultaty przeprowadzanej terapii, należy w zależności od wskazania przeprowadzić serię od 3 do 6 zabiegów w odstępach od 3 tygodni. W celu podtrzymania efektu zaleca się wykonanie 1 zabiegu przypominającego co 3 miesiące

Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Aby zapewnić długotrwały efekt, warto pod koniec serii przeprowadzić zabieg uzupełniający, który powinien zostać wykonany po upływie sześciu miesięcy.

Przeciwwskazania

Zapytaj lekarza