JALUPRO

Aminokwasowa Terapia Zastępcza (AART)

Wybierz zabieg...
JALUPRO Classic

Opis zabiegu

Nieustanne badania szwajcarskiego producenta Jalupro® pozwoliły
stworzyć zupełnie nową procedurę medyczną Jalupro® classic o „Potrójnym
Stężeniu Aminokwasów AA” dedykowaną do zabiegów w
najdelikatniejszej i najbardziej problematycznej okolicy oczu.

Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania
syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w Jalupro®
kluczowych dla syntezy kolagenu czterech fundamentalnych aminokwasów:
Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny w ściśle określonej ilości
i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby
aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów
musi występować w formie prekursorowej. Synteza kolagenu jest skutecznie
utrzymywana tylko wówczas, gdy AA są stale dostępne i występują
w określonym stosunku. To właśnie dzięki wieloletnim badaniom naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstał produkt Jalupro® classic, który zawiera tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. Zawarty w Jalupro® małocząsteczkowy, nieusieciowany HA będzie natomiast poza swoim udowodnionym działaniem nawilżającym, ochronnym, przeciwzapalnym, czy też przyspieszającym gojenie i regenerację dodatkowo idealnym nośnikiem dla AA.

W nowej, przełomowej procedurze zabiegowej „Potrójnego Stężenia AA” – Jalupro® classic będzie w sposób wyjątkowo skuteczny, przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelował wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu. Aż 100 mg najważniejszych dla syntezy kolagenu 4 aminokwasów skoncentrowanych w zaledwie 1 ml nieusieciowanego, delikatnie lepkiego HA o niewielkiej molekule pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu. Efekty będą pojawiały się nieomal natychmiast, natomiast po pełnej terapii ok 3 zabiegów uzyskane rezultaty będą długotrwałe i utrzymają się nawet do 6-12 miesięcy.

JALUPRO HMW

JALUPRO® HMW to produkt, którego zadaniem jest biorewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu.

JALUPRO Drink

Głównym zadaniem produktu Jalupro Drink jest dostarczenie organizmowi związków niezbędnych do walki z oznakami starzenia się skóry. To suplement diety, który cechuje unikatowy skład o udowodnionej skuteczności działania. Jalupro Drink zawiera trzy aminokwasy niezbędne do produkcji kolagenu: glicynę, prolinę oraz I-lizynę. Jalupro Drink to suplement diety zawierający kompleks aminokwasów. Zwiększa efektywność działania zabiegów kosmetycznych, którym poddawana jest skóra. Dodatkowo powoduje łatwiejsze gojenie się ran pooperacyjnych.

JALUPRO Maska

Stosowana po zabiegu maska Jalupro zawiera aloes, kwasem hialuronowy i kolagen, która regeneruje, łagodzi, przyspiesza gojenie i intensyfikuje działanie iniekcji.

JaluToxin - JALUPRO Classic + Toksyna botulinowa

JaluToxin to zupełnie nowa, przełomowa technika powstała w myśl zasady kompleksowego podejścia do obszaru twarzy, ponieważ większość estetycznych defektów jest ze sobą ściśle powiązana.

Kluczowym atutem JaluToxin jest jego potrójne działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu dwóch sprawdzonych procedur medycznych tj.: Aminokwasowej terapii zastępczej AART Jalupro® z toksyną botulinową. Gdy, do Jalupro® dodamy kilka ściśle określonych protokołem jednostek powszechnie stosowanej toksyny, to na bazie 3 aktywnych komponentów uzyskamy zupełnie nową „mieszaninę”.

Fundamentalnym ogniwem zabiegu JaluToxin jest Aminokwasowa terapia AART Jalupro opracowana przez naukowców szwajcarskiej firmy Professional Derma.

Skuteczność Jalupro® to zasługa chronionej patentem, funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L- Leucyny) w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym HA o wielkości molekuły 200 kDa.

Jalupro, zawiera tę najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. Z kolei zawarty lepki, nieusieciowany HA poza swoim udowodnionym działaniem nawilżającym, przeciwzapalnym i przyspieszającym gojenie będzie idealnym nośnikiem transportującym BTX

JaluToxin będzie zatem działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni.

Dzięki temu JaluToxin nawilża skórę, niweluje zasinienia wokół oczu i przebarwienia skóry, zagęszcza i ujędrnia ją oraz wygładza zmarszczki zarówno te utrwalone statyczne, jak i mimiczne.

Na tym jednak działanie JaluToxin się nie kończy, gdyż ta procedura wykazała również wysoką skuteczność w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów.

JaluToxin pozwala dzięki zawartej w niej toksynie obniżyć powierzchowną kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu „kurze łapki”, ust „zmarszczki palacza”, czy też szyi „pierścienie Venus” oraz mięśnia szerokiego szyi. Co istotne, głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych.

Natomiast zawarta w Jalupro® funkcjonalna formuła 4 specyficznych aminokwasów w połączeniu z HA poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia ran i obniża czas rekonwalescencji po procedurach inwazyjnych.

Ponadto należy zwrócić uwagę na jeszcze jedno bardzo ważne działanie JaluToxin, a mianowicie zawarta w mieszaninie toksyna będzie normalizowała zawartość sebum w skórze pomagając tym samym w niwelowaniu zaskórników i nadprodukcji łoju.

Wyłącznym dystrybutorem wyrobów medycznych Jalupro® w Polsce jest firma SkinSolution z siedzibą w Gdańsku, www.skinsolution.pl