JALUTOXIN

TBA +

JALUPRO


Co to jest i jak działa JaluToxin

JaluToxin to zupełnie nowa, przełomowa technika, powstała w myśl zasady kompleksowego podejścia do obszaru twarzy, ponieważ większość estetycznych defektów jest ze sobą ściśle powiązana.

Kluczowym atutem JaluToxin jest jego potrójne działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu dwóch sprawdzonych procedur medycznych tj.: aminokwasowej terapii zastępczej AART Jalupro® z toksyną botulinową. Gdy do Jalupro® dodamy kilka ściśle określonych protokołem jednostek powszechnie stosowanej toksyny, to na bazie 3 aktywnych komponentów uzyskamy zupełnie nową „mieszaninę”.

Fundamentalnym ogniwem zabiegu JaluToxin jest Aminokwasowa terapia AART Jalupro opracowana przez naukowców szwajcarskiej firmy Professional Derma.

Skuteczność Jalupro® to zasługa chronionej patentem, funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L- Leucyny) w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym HA o wielkości molekuły 200 kDa.

 

Czy JaluToxin jest dla mnie?

Jalupro, zawiera tę najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej, która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. Z kolei zawarty lepki, nieusieciowany HA poza swoim udowodnionym działaniem nawilżającym, przeciwzapalnym i przyspieszającym gojenie- będzie idealnym nośnikiem transportującym BTX.

JaluToxin będzie zatem działał na trzech poziomach tj.: naskórka, skóry właściwej, jak również na powierzchni mięśni.

Dzięki temu JaluToxin:

nawilża skórę, niweluje zasinienia wokół oczu i przebarwienia skóry, zagęszcza i ujędrnia ją oraz wygładza zmarszczki zarówno te utrwalone statyczne, jak i mimiczne.

Na tym jednak działanie JaluToxin się nie kończy, gdyż ta procedura wykazała również wysoką skuteczność w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów.

JaluToxin pozwala dzięki zawartej w niej toksynie obniżyć powierzchowną kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu „kurze łapki”, ust „zmarszczki palacza”, czy też szyi „pierścienie Venus” oraz mięśnia szerokiego szyi. Co istotne, głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych.

Natomiast zawarta w Jalupro® funkcjonalna formuła 4 specyficznych aminokwasów w połączeniu z HA poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia ran i obniża czas rekonwalescencji po procedurach inwazyjnych.

Ponadto należy zwrócić uwagę na jeszcze jedno bardzo ważne działanie JaluToxin, a mianowicie zawarta w mieszaninie toksyna będzie normalizowała zawartość sebum w skórze, pomagając tym samym w niwelowaniu zaskórników i nadprodukcji łoju.

Wyłącznym dystrybutorem wyrobów medycznych Jalupro® w Polsce jest firma SkinSolution z siedzibą w Gdańsku, www.skinsolution.pl

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na mikronakłuwaniu. Sposób wykonania, ilość i głębokość nakłuć zależą od pożądanego efektu, który ma zostać osiągnięty. W trakcie wykonywania nakłuć, Pacjent odczuwa delikatne kłucie. Istnieje możliwość wykonania znieczulenia miejscowego, dzięki czemu dyskomfort jest jedynie minimalny, a często znika całkowicie.

Aby osiągnąć cel terapii, konieczne jest poddanie się serii zabiegów w odstępie od 1 do kilku tygodni. W celu utrzymania efektu, zabieg należy powtarzać w odstępach kilkumiesięcznych. 

Informacje na temat możliwości zastosowania konkretnych zabiegów u Ciebie, w tym o oczekiwanych efektach, przedstawi lekarz, który przygotuje dla Ciebie indywidualny plan terapii.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami są:

  • alergia na białko
  • ciąża i karmienie piersią
  • problemy z przewodnictwem nerwowo-mięśniowym,
  • aktywne zapalenie skóry,
  • rak,
  • stosowanie leków rozrzedzających krew,
  • niektóre choroby przewlekłe oraz choroby autoimmunologiczne – aktywne lub w stanie remisji